
Сушарка для столових приборів овальна 20х14х10 см ліловий
- Немає в наявності
- Код: 47384
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка під столові прилади овальна 20х14х10 см ліловий
Сушарки для столових приладів - невід'ємний предмет сучасної кухні.
Сушарка служить для стоку води, їх природного сушіння. Містка овальна сушарка для столових приладів забезпечена знімними перегородками різної висоти для різнотипних столових приладів. Ви можете прибрати перегородки для розширення простору, отримавши одну велику ємність.
Характеристики:
- Розміри: 200х100х140 мм
- Матеріал: Пластик
- Кількість осередків: 3 шт
- Можна мити в посудомийній машині
- Колір: ліловий
- Виробник: Юніпласт, Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Юнипласт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 100 мм |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Тип сушіння | Настільна |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал піддона | Пластик |
| Наявність піддона | Да |
- Ціна: 59 ₴



