
Придверний килимок гумовий Сота 500х750 мм
- В наявності 1 од.
- Код: 52292
375 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придверний килимок гумовий Сота 500х750 мм
Килимок придверний Сота 500х750 мм - це функціональне рішення для захисту вашого будинку від забруднень. Унікальна стільникова структура килимка та його міцна гума забезпечують довговічність та комфорт.
Характеристики:
- Розмір: 500х750 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 8 мм
- Колір: Чорний
Додайте стиль і чистоту вашому входу з цим килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1500 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 375 ₴





