
Придверний килимок гумовий Сота 400х600 мм
- В наявності 5 од.
- Код: 18443
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придверний килимок гумовий Сота 400х600 мм
Килимок придверний Сота 400х600 мм - це функціональне рішення для захисту вашого будинку від забруднень. Унікальна стільникова структура килимка та його міцна гума забезпечують довговічність та комфорт.
Характеристики:
- Розмір: 400х600 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 9 мм
- Колір: Чорний
Додайте стиль і чистоту вашому входу з цим килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Допустиме відхилення за розміром і вагою | ±10.0% |
- Ціна: 190 ₴





