
Придверний килимок гумовий Сліди 400х600 мм
- В наявності 3 од.
- Код: 22083
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придверний килимок гумовий Сліди 400х600 мм
Цей килимок придверний Сліди розміром 400х600 мм ефективно утримують бруд і вологу, додаючи вашому входу нотки стилю та затишку. Міцний матеріал та цікавий дизайн роблять його ідеальним вибором для дому.
Характеристики:
- Розмір: 400х600 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 4 мм
Дайте вашому будинку затишок і чистоту з цим стильним килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.9 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Допустиме відхилення за розміром і вагою | ±10.0% |
- Ціна: 180 ₴






