
Щітка косметична для нігтів з ручкою 2 шт
- В наявності 9 од.
- Код: 22274
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для нігтів косметична з ручкою комплект 2шт
Щітка для нігтів дозволить надати шкірі рук і нігтиками бездоганно доглянутого вигляду. Інструмент підходить для професійного використання, коли потрібно видалити наслідки шліфування нігтів або підготувати нігтьову пластину до нанесення покриття. Також щітка стане незамінною в побуті, особливо для прихильниць садово-городніх робіт.
Щітка не просто видаляє бруд, але ніжно полірує нігті. Щітка має м'який і тонкий ворс, який не дряпає шкіру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Нігтик |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ворсу | 15 мм |
| Довжина ручки | 75 см |
| Ширина щітки | 25 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Форма щітки | Прямокутна |
| Довжина щітки | 70 мм |
| Тип вироби | Одностороннє |
| Наявність ручки | True |
| Тип щітки | Жорстка |
- Ціна: 35 ₴










