
Придверний килимок гумовий Індія 400х600 мм
- Немає в наявності
- Код: 27779
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придверний килимок гумовий Індія 400х600 мм
Придверний килимок Індія із стільниковою структурою розміром 400х600 мм ефективно очищує взуття та захищає вхідний простір від забруднень. Міцний та зносостійкий, він підходить для використання в будь-яких погодних умовах.
Характеристики:
- Розмір: 400х600 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 10 мм
- Вага: 1,2 кг
Захистіть ваш будинок з килимком Індія 400х600 мм!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.2 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 185 ₴




