
Килимок на сходи Welcom 300х900 мм
- В наявності 5 од.
- Код: 34371
350 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок на сходи Welcom 300х900 мм
Гумовий килимок на сходи Welcom призначений для забезпечення безпеки та захисту від бруду. Міцна гумова поверхня захищає сходи, а стильний напис ""Welcome"" додає вашому входу нотку затишку та гостинності.
Переваги: Надійний захист від бруду та вологи. Протиковзка основа для безпеки. Стильний дизайн з написом "Welcome". Характеристики:- Розмір: 300х900 мм
- Товщина: 10 мм
- Колір: Чорний
- Матеріал: Гума
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 350 ₴





