
Шатківниця для капусти металева 8,5х29 см червона ручка
- Немає в наявності
- Код: 33500
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нож шинковка для капусти металева 8,5х29 см червона ручка
Ніж для шинкування капусти має два гострих леза, безпечну основу і зручну ручку, що дозволяє подрібнювати капусту в кілька разів швидше.
Леза розташовані під безпечним кутом, виключаючи випадкового порізу пальців.
Шинкує капусту, нарізає кільцями і смужками товщиною 2-3 мм картоплю, огірки, помідори, кабачки, баклажани, редиску, перець, морква, лимони, апельсини, а також копчену ковбасу і твердий сир.
Характеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь + пластик
- Довжина: 29 см
- Ширина: 8,5 см
- Не підходить для посудомийки!
- Країна виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шинкування |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 2 |
| Основне призначення | Для фруктів, Для капусти, Для овочів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Є |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Колір | Червоний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 135 ₴






