
Лоток для розсади 5.0 літра 400х250х85 мм чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 32076
45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток пластмасовий універсальний 400х250х85 мм (5.0 літра) колір чорний
Великий піддон 40х25см дуже популярний виріб. Гідна якість за невисокої ціни. Піддон міцний та еластичний не тріскається на морозі та не боїться ударів
Продукт можна використовувати як за прямим призначенням так і в різних областях (як піддон для бджіл, ящик для інструментів, для зберігання ковзанів і роликів). Загалом універсальний виріб дешевий та міцний.
Характеристики
- Тип: Лоток пластиковий універсальний
- Форма: Прямокутна
- Об'єм: 5.0 літра
- Розмір ДШВ: 400х250х85 мм
- Товщина: 2.5 мм
- Вага: 350 г
- Колір: чорний
- Матеріал: Пластмаса
- Температурний діапазон використання: від -20°C до +80°C
- Стійкість до вологи та хімічних речовин: Підходить для зберігання вологих та агресивних речовин.
- Термін придатності не обмежений
- Виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон розсадний |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для пророщування насіння |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Дренажні отвори | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Об`єм | 5 л |
- Ціна: 45 ₴

