
Придверний килимок гумовий Scandinavia 900х1500 мм
- В наявності 1 од.
- Код: 52162
2 500 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придверний килимок гумовий Scandinavia 900х1500 мм
Цей придверний гумовий килимок Scandinavia розміром 900х1500 мм поєднує в собі стильний мінімалістичний дизайн і високу функціональність. Міцна гумова структура ефективно затримує бруд.
Переваги:- Надійний захист від бруду та води.
- Антиковзна поверхня для безпеки.
- Довговічність та стійкість до погодних умов.
- Розмір: 900х1500 мм
- Колір: Чорний
- Товщина: 12 мм
- Матеріал: Гума
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1300 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 2 500 ₴




