
Придверний килимок гумовий Вавилон 420х720 мм
- В наявності 2 од.
- Код: 52285
245 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придверний килимок гумовий Вавилон 420х720 мм
Килимок придверний гумовий Вавилон розміром 420х720 мм - це ідеальний вибір для захисту вашого будинку від бруду і вологи. Його рельєфна поверхня забезпечує відмінне зчеплення та запобігає ковзанню.
Характеристики:
- Розмір: 420х720 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 7 мм
- Виробник: Україна
Створіть затишний вхід з килимком Вавилон!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 245 ₴





