
Придверний килимок гумовий Вензель 550х850 мм
- Немає в наявності
- Код: 52310
450 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придверний килимок гумовий Вензель 550х850 мм
Килимок придверний Вензель 550х850 мм виготовлений з міцної гуми і має стильний візерунок. Він надійно захищає ваш будинок від бруду та пилу, роблячи вхідну зону акуратною та доглянутою.
Характеристики:
- Розмір: 550х850 мм
- Матеріал: Гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 6 мм
Цей килимок відмінно підійде для вашого будинку і додасть стилю та чистоти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2500 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 550 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип використання | Універсальний |
- Ціна: 450 ₴




