
Придверний килимок гумовий Сота 800х1200 мм
- В наявності 1 од.
- Код: 52318
1 450 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придверний килимок гумовий Сота 800х1200 мм
Килимок придверний Сота 800х1200 мм - це функціональне рішення для захисту вашого будинку від забруднень. Унікальна стільникова структура килимка та його міцна гума забезпечують довговічність та комфорт.
Характеристики:
- Розмір: 800х1200 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 8 мм
- Колір: Чорний
Додайте стиль і чистоту вашому входу з цим килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5500 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 1 450 ₴




