
Придверний килимок гумовий Індія 800х950 мм
- Готово до відправки
- Код: 52319
1 200 ₴
+380 (73) 605-55-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придверний килимок гумовий Індія 800х950 мм
Цей придверний килимок гумовий Індія розміром 800х950 мм поєднує міцність і практичність. Шипи на поверхні килимка дозволяють ефективно очищати взуття від бруду, забезпечуючи чистоту всередині будинку.
Характеристики:
- Розмір: 800х950 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 15 мм
- Вага: 4,4 кг
- Виробник: Україна
Додайте килимок придверний Індія 800х950 мм до вашого будинку та насолоджуйтесь чистотою щодня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4400 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 1 200 ₴




